MUTAI CMTB1LE-63 2P Odklopnik na preostali tok RCBO
Podrobnosti o izdelku
RCBO ščiti pred nevarnostmi električnega udara in požarov, ki jih povzročijo zemeljski stiki in preobremenitveni tokovi. Zazna in prekine uhajanje toka v zemljo, splošno znano kot preostali tokovi, ki se lahko pojavijo zaradi okvarjene napeljave, poškodovane izolacije ali okvarjene električne opreme. Poleg tega ščiti tudi pred preobremenitvami, ki jih lahko povzročijo kratki stiki ali preobremenitveni tokokrogi.
RCBO-ji se pogosto uporabljajo v stanovanjskih in poslovnih stavbah, pa tudi v industrijskih aplikacijah. Še posebej so uporabni v situacijah, kjer je potrebna individualna zaščita tokokrogov, na primer v kuhinjah, kopalnicah in drugih prostorih, kjer je verjetno, da bo električna oprema prišla v stik z vodo.
| Ime izdelka | RCBO odklopnik na preostali tok |
| Model št. | CMTB1LE-63 2P |
| Standardno | IEC61009-1 |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 2P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 230 V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Nazivni preostali obratovalni tok In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Krivulja
Obris in dimenzija vgradnje (mm)
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Zaščita pred uhajanjem zemlje
Poljaki
Uporaba
MCB se pogosto uporablja v gradbeništvu, stanovanjskih objektih, industrijskih aplikacijah, prenosu električne energije.
Drugi
Embalaža
3 kosi na notranjo škatlo, 60 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Bližnji vzhod, Afrika, Jugovzhodna Azija, Južna Amerika, trg Rusije ... itd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












