MUTAI CMTB1LE-63 3P zaščitno stikalo na preostali tok RCBO
Podrobnosti o izdelku
Odklopnik na preostali tok z zaščito pred prevelikim tokom (RCBO) je električna varnostna naprava, ki v eni enoti združuje funkcije naprave na preostali tok (RCD) in miniaturnega odklopnika (MCB).
Zaščitno stikalo na preostali tok CMTB1LE-63 lahko zaščiti ljudi in električno energijo pred električnim udarom, kratkim stikom in preobremenitvijo. RCBO se uporablja predvsem v poslovnih in stanovanjskih stavbah. Ustreza standardu IEC61009-1.
| Ime izdelka | RCBO odklopnik na preostali tok |
| Model št. | CMTB1LE-63 3P |
| Standardno | IEC61009-1 |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 3P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400 V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Nazivni preostali obratovalni tok In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Krivulja
Obris in dimenzija vgradnje (mm)
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom, preobremenitvenim tokom in zaščito pred uhajanjem zemlje
2. Enostavna namestitev: RCBO-ji so običajno kompaktni in enostavni za namestitev, zaradi česar so idealni za uporabo v majhnih prostorih ali tesnih območjih.
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Drugi
Embalaža
2 kosa na notranjo škatlo, 40 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
MUTAI Electric se osredotoča na trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













