MUTAI CMTB1LE-63 4P Odklopnik na preostali tok RCBO
Podrobnosti o izdelku
CMTB1LE-63 Odklopnik na preostali tok lahko zaščiti ljudi in električno energijo pred električnim udarom, kratkim stikom in preobremenitvijo. RCBO se uporablja predvsem v poslovnih in stanovanjskih stavbah.
Ustreza standardu IEC61009-1.
| Ime izdelka | Odklopnik na preostali tok |
| Model št. | CMTB1LE-63 4P |
| Standardno | IEC61009-1 |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 4P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400 V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | C ali D |
| Nazivni preostali obratovalni tok In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Krivulja
Obris in dimenzija vgradnje (mm)
Prednost
1. Zaščita pred kratkim stikom in preobremenitvenim tokom
2. Zaščita pred električnim udarom: Odklopnik na preostali tok zazna in prekine električne napake, ki jih povzroči uhajanje toka v zemljo, ter tako prepreči električne udare in smrt zaradi električnega toka.
3. Hiter odzivni čas: Ta odklopnika so zasnovana tako, da se ob zaznavi električne napake hitro sprožijo, pogosto v delčku sekunde.
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Drugi
Embalaža
1 kos na notranjo škatlo, 20 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
MUTAI Electric daje poseben poudarek oskrbi trgov na Bližnjem vzhodu, v Afriki, jugovzhodni Aziji, Južni Ameriki in Rusiji ... itd.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












