Miniaturni odklopnik MCB CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 ima funkcijo zaščite pred kratkim stikom in preobremenitvijo, uporablja pa se lahko tudi za občasen prenos in pretvorbo električne energije v sistemu. Odklopnik ima napredno strukturo, zanesljivo delovanje, visoko odklopno zmogljivost, eleganten videz itd. Ohišje in deli so izdelani iz materiala, odpornega na udarce in močno negorljivega.
| Ime izdelka | MCB |
| Model št. | CMTB1-63 1P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1-63A |
| Poljaki | 1P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | Tip C ali tip D |
| Barva | Bela |
| Storitev | OEM in ODM |
Krivulja
Poljaki
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Lep dizajn in enostavna namestitev
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah, prenosu električne energije itd.
Drugi
Embalaža
12 kosov na notranjo škatlo, 240 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Bližnji vzhod, Afrika, Jugovzhodna Azija, Južna Amerika, trg Rusije ... itd.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













