Mutai CMTB1-63 3P MCB miniaturni odklopnik
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 lahko napravo zaščiti pred kratkim stikom in preobremenitvijo, uporablja pa se lahko tudi za občasen prenos in pretvorbo električnega sistema. Odklopnik ima napredno strukturo, zanesljivo delovanje, visoko odklopno zmogljivost, eleganten videz itd. Ohišje in deli so izdelani iz materialov, ki nudijo odpornost proti udarcem in močne lastnosti zaviranja gorenja.
| Ime izdelka | Miniaturni odklopnik MCB |
| Model št. | CMTB1-63 3P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 3P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Barva | Bela + rdeča |
| Storitev | OEM in ODM |
Krivulja
Poljaki
Prednost
1. Z majhno in kompaktno velikostjo, enostavna namestitev
2. Značilnost kratkega toka, preobremenitve, visoke izklopne zmogljivosti
3. lahko zagotavljajo zanesljivo zaščito pred električnimi napakami in so preizkušeni v skladu z mednarodnimi varnostnimi standardi.
Uporaba
Izdelki MCB se pogosto uporabljajo v gradbeništvu, stanovanjskih objektih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Drugi
Embalaža
4 kosi na notranjo škatlo, 60 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike, Rusije.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













