CMTB1-63H 4P Miniaturni odklopnik Mcb z visoko odklopno zmogljivostjo
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 lahko zaščiti tok pred kratkim stikom in preobremenitvijo, uporablja pa se lahko tudi za občasen prenos in pretvorbo električne energije v sistemu. Miniaturni odklopnik je bistvena komponenta vsakega električnega sistema, saj zagotavlja zanesljivo zaščito pred električnimi nevarnostmi ter varno in učinkovito delovanje električnih tokokrogov in naprav.
| Ime izdelka | Miniaturni odklopnik MCB |
| Model št. | CMTB1-63 4P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 4P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Barva | bela in siva |
| Storitev | OEM in ODM |
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Visoka prelomna zmogljivost
4. Lep dizajn in enostavna namestitev
Drugi
Embalaža
3 kosi na notranjo škatlo, 60 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Mutai je usposobljen s certifikati sistema upravljanja ISO 9001 in ISO14001, izdelki pa imajo certifikate CCC, CE, CB ... itd.
Glavna tržnica
Izdelke pozdravljajo stranke, zlasti na Bližnjem vzhodu, v Afriki, Jugovzhodni Aziji, Južni Ameriki in Rusiji.
1. Glavni izdelki: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor ... itd.
2. Zaključena industrijska veriga od proizvodnje komponent do popolne montaže izdelkov, testiranja in rutinskega nadzora.
3. Z certifikati sistema upravljanja ISO 9001 in ISO14001 so izdelki kvalificirani z mednarodnimi certifikati CCC, CE, CB.
4. Profesionalna tehnična ekipa, lahko nudi storitve OEM in ODM, lahko ponudi konkurenčno ceno.
5. Hiter dobavni rok in dobra poprodajna storitev.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













