Miniaturni odklopnik DC MCB CMTB1-63DC 1P 1A-63A za sončne elektrarne
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopniki DC MCB CMTB1-63 imajo funkcijo zaščite električnih naprav in druge opreme pred preobremenitvijo in kratkim stikom ter lahko zaščitijo tudi varnost tokokroga. Večina DC MCB uporablja nekatere sisteme enosmernega toka, kot so nova energija, sončna energija itd. Napetostna stanja DC MCB so običajno od 12 V do 1000 V DC, nazivni tok pa lahko doseže do 63 A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 1P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 250 V |
| Nazivna frekvenca | 50/60 Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Temperatura okolice | -20℃~+70℃ |
| Vrsta krivulje | C |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Nadmorska višina | ≤ 2000 m |
| Največja zmogljivost ožičenja | 25 m² |
| Namestitev | 35 mm DIN letev |
| Vrsta vhodne linije | Zgoraj |
Prednost
1. Zaščitite napravo pred kratkim stikom in preobremenitvijo.
2. Kompaktna velikost: DC MCB-ji so zasnovani tako, da so kompaktni in prihranijo prostor, zaradi česar so idealni za uporabo v majhnih električnih omarah in opremi.
3. Enostavna namestitev: DC MCB-ji so zasnovani za enostavno namestitev in jih je mogoče namestiti na DIN-letev ali neposredno na ploščo.
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopnik DC MCB se pogosto uporablja v nekaterih sistemih enosmernega toka, kot so nova energija, sončna energija itd.
Drugi
Embalaža
12 kosov na notranjo škatlo, 240 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Z certifikati sistema upravljanja ISO 9001 in ISO14001, izdelki pa so kvalificirani z mednarodnimi certifikati CCC, CE, CB.
Glavna tržnica
MUTAI Electric se osredotoča na trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









