Miniaturni odklopnik CMTB1-63DC 4P DC solarni MCB
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik DC MCB CMTB1-63 lahko zaščiti električne naprave in drugo opremo pred preobremenitvijo in kratkim stikom ter zaščiti varnost tokokroga. Večina DC MCB uporablja nekatere sisteme enosmernega toka, kot so nova energija, sončna energija itd. Napetostna stanja DC MCB so običajno od 12 V do 1000 V DC, nazivni tok pa lahko doseže do 63 A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivni tok In (A) | 1A - 63A |
| Poljaki | 4P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 1000 V |
| Nazivna frekvenca | 50/60 Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Temperatura okolice | -20℃~+70℃ |
| Vrsta krivulje | C |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Nadmorska višina | ≤ 2000 m |
| Največja zmogljivost ožičenja | 25 m² |
| Namestitev | 35 mm DIN letev |
| Vrsta vhodne linije | Zgoraj |
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Visoka prelomna zmogljivost
4. Lep dizajn in enostavna namestitev
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki DC CCB se pogosto uporabljajo v nekaterih sistemih enosmernega toka, kot so nova energija, sončna energija itd.
Drugi
Embalaža
3 kosi na notranjo škatlo, 60 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Izdelki imajo certifikate sistema vodenja ISO 9001 in ISO14001, mednarodne certifikate CCC, CE in CB.
Glavna tržnica
MUTAI Electric se osredotoča na trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








