Miniaturni odklopnik CMTB1-63DC 2P DC MCB
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik DC MCB CMTB1-63 lahko zaščiti električne naprave in drugo opremo pred preobremenitvijo in kratkim stikom ter zaščiti varnost tokokroga. Večina DC MCB uporablja sisteme enosmernega toka, kot so sončni sistemi, sistemi za rezervno napajanje z baterijami, nova energija itd.
Miniaturni odklopniki enosmernega tokokroga so zanesljiva in stroškovno učinkovita rešitev za zaščito enosmernih tokokrogov pred električnimi napakami, zaradi svoje kompaktne velikosti, hitrega izklopa in visoke odklopne zmogljivosti pa so priljubljena izbira v najrazličnejših aplikacijah.
Napetostna stanja DC MCB so običajno od DC 12V do 1000V, nazivni tok pa lahko doseže do 63A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 2P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 500 V |
| Nazivna frekvenca | 50/60 Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Temperatura okolice | -20℃~+70℃ |
| Vrsta krivulje | C |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Nadmorska višina | ≤ 2000 m |
| Največja zmogljivost ožičenja | 25 m² |
| Namestitev | 35 mm DIN letev |
| Vrsta vhodne linije | Zgoraj |
Prednost
1. Hitro izklop: DC MCB-ji so zasnovani tako, da se v primeru električne napake hitro izklopijo, kar pomaga preprečiti poškodbe opreme in ožičenja.
2. Visoka izklopna zmogljivost: DC MCB-ji so na voljo v različnih izklopnih zmogljivostih, kar pomeni, da lahko prenesejo visoke ravni toka brez izklopa.
3. Zanesljivo delovanje: DC MCB-ji so zasnovani tako, da zagotavljajo zanesljivo in dosledno delovanje skozi dolgo življenjsko dobo, kar pomaga zmanjšati stroške vzdrževanja in zamenjave.
4. Enostavna namestitev: DC MCB-ji so zasnovani za enostavno namestitev in jih je mogoče namestiti na DIN-letev ali neposredno na ploščo.
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki DC CCB se pogosto uporabljajo v nekaterih sistemih enosmernega toka, kot so nova energija, sončna energija itd.
Drugi
Embalaža
6 kosov na notranjo škatlo, 120 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Izdelki imajo certifikate sistema vodenja ISO 9001 in ISO14001, mednarodne certifikate CCC, CE in CB.
Glavna tržnica
MUTAI Electric se osredotoča na trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Zakaj izbrati nas
1. Z več kot 10-letnimi izkušnjami pri izdelavi izdelkov MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor ... itd.
2. Zaključena industrijska veriga od proizvodnje komponent do popolne montaže izdelkov, testiranja in rutinskega nadzora.
3. Z certifikati sistema upravljanja ISO 9001 in ISO14001 so izdelki kvalificirani z mednarodnimi certifikati CCC, CE, CB.
4. Profesionalna tehnična ekipa, lahko nudi storitve OEM in ODM, lahko ponudi konkurenčno ceno.
5. Hiter dobavni rok in dobra poprodajna storitev.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










