Miniaturni odklopnik CMTB1-63DC 3P DC solarni MCB
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopniki DC MCB CMTB1-63 so na voljo v različnih velikostih in nazivnih vrednostih ter se lahko uporabljajo v širokem naboru aplikacij, vključno s sončnimi sistemi, rezervnimi sistemi za baterije, ladijskimi in avtomobilskimi sistemi ter industrijskimi stroji.
Napetostna stanja DC MCB so običajno od DC 12V do 1000V, nazivni tok pa lahko doseže do 63A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivni tok In (A) | 1A–63A |
| Poljaki | 3 |
| Nazivna napetost Ue (V) | 750 V |
| Nazivna frekvenca | 50/60 Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Temperatura okolice | -20℃~+70℃ |
| Vrsta krivulje | C |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Nadmorska višina | ≤ 2000 m |
| Največja zmogljivost ožičenja | 25 m² |
| Namestitev | 35 mm DIN letev |
| Vrsta vhodne linije | Zgoraj |
Prednost
1. Zaščita pred preobremenitvijo in kratkim stikom
2. Izklopne karakteristike: DC MCB imajo drugačno izklopno karakteristiko v primerjavi z AC MCB zaradi drugačne narave enosmerne napetosti.
3. Nazivna napetost: DC MCB-ji imajo nazivno napetost posebej za enosmerne tokokroge, običajno od 12 V do 1000 V DC.
4. Prekinitev obloka: DC MCB-ji so zasnovani za prekinitev enosmernih oblokov, ki se obnašajo drugače kot izmenični obloki.
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki DC MCB se pogosto uporabljajo v nekaterih sistemih enosmernega toka, kot so nove energetike, sončne celice, elektrarne in industrijski objekti itd.
Drugi
Embalaža
4 kosi na notranjo škatlo, 80 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Izdelki imajo certifikate sistema vodenja ISO 9001 in ISO14001, mednarodne certifikate CCC, CE in CB.
Glavna tržnica
MUTAI Electric se osredotoča na trg Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











