MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB Miniaturni odklopnik
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik serije CMTB1-63 ima funkcijo zaščite pred kratkim stikom in preobremenitvijo. Odklopniki se lahko uporabljajo za občasen prenos in pretvorbo električnega sistema. MCB zagotavlja zanesljivo in stroškovno učinkovito rešitev za zaščito električnih tokokrogov in opreme pred poškodbami zaradi napak, zaradi svoje kompaktne velikosti in enostavne uporabe pa so idealna izbira za širok spekter aplikacij.
| Ime izdelka | Miniaturni odklopnik |
| Model št. | CMTB1-63 3P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 3P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Barva | Bela + rdeča |
| Storitev | OEM in ODM |
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Prednost
1. Kompaktna velikost: MCB so relativno majhni v primerjavi s tradicionalnimi odklopniki, zaradi česar so idealni za uporabo v zaprtih prostorih.
2. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom in preobremenitvenim tokom
3. Visoka izklopna zmogljivost: MCB-ji lahko prekinejo visoke tokove okvare in tako zaščitijo tokokrog in priključeno opremo pred poškodbami.
4. Termična in magnetna zaščita: MCB uporabljajo kombinacijo termične in magnetne zaščite za zagotavljanje zanesljivega in hitrega preklapljanja v primeru preobremenitev, kratkih stikov ali zemeljskih napak.
Drugi
Embalaža
4 kosi na notranjo škatlo, 80 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Izdelki imajo certifikate sistema vodenja ISO 9001 in ISO14001, mednarodne certifikate CCC, CE in CB.
Glavna tržnica
Izdelek pozdravljajo stranke iz Bližnjega vzhoda, Afrike, Jugovzhodne Azije, Južne Amerike in Rusije.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













