MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniaturni odklopnik
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 lahko napravo zaščiti pred kratkim stikom in preobremenitvijo, uporablja pa se lahko tudi za občasen prenos in pretvorbo električne energije. Odklopnik ima napredno strukturo, zanesljivo delovanje, visoko odklopno zmogljivost, eleganten videz itd. Ohišje in deli so izdelani iz materiala, odpornega na udarce in z močno negorljivo lastnostjo.
MCB-ji so na voljo v enopolnih, dvopolnih in tripolnih konfiguracijah, pri čemer lahko vsak pol zaščiti ločen tokokrog.
| Ime izdelka | Miniaturni odklopnik MCB |
| Model št. | CMTB1-63 1P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 1P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 6000A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | CD-ja |
| Barva | Bela + siva |
| Storitev | OEM in ODM |
Poljaki
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Prednost
1. Zaščita pred kratkim stikom in preobremenitvenim tokom
2. Visoka izklopna zmogljivost in hitro izklapljanje
3. Kompaktna velikost: MCB-ji so zasnovani tako, da so majhni in kompaktni, zaradi česar jih je enostavno namestiti in vgraditi v električne omarice in razdelilne omarice.
Drugi
Embalaža
12 kosov na notranjo škatlo, 240 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Vprašanja in odgovori
Izdelki imajo certifikate sistema vodenja ISO 9001 in ISO14001, mednarodne certifikate CCC, CE in CB.
Glavna tržnica
Bližnji vzhod, Afrika, Jugovzhodna Azija, Južna Amerika, Rusija ... itd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












