Mutai CMTB1-63 4P C krivulja Mcb miniaturni odklopnik
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 nudi zaščito pred kratkimi stiki in preobremenitvami ter se lahko uporablja tudi za redke prenose in pretvorbe električnega sistema. Z napredno strukturno zasnovo, zanesljivim delovanjem, visoko odklopno zmogljivostjo in elegantnim videzom je MCB vrhunski izdelek. Njegovo ohišje in deli so izdelani iz materialov z visoko odpornostjo proti udarcem in ognjevarnimi lastnostmi.
| Ime izdelka | MCB |
| Model št. | CMTB1-63 4P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaki | 4P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000A/4500A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | C |
| Barva | Bela + rdeča |
| Storitev | OEM in ODM |
Krivulja
Poljaki
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Lep dizajn in enostavna namestitev
Uporaba
MCB se pogosto uporablja v gradbeništvu, stanovanjskih objektih, industrijskih aplikacijah, prenosu električne energije itd.
Drugi
Embalaža
3 kosi na notranjo škatlo, 60 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 22*8,2*8 cm
Glavna tržnica
Bližnji vzhod, Afrika, Jugovzhodna Azija, Južna Amerika, trg Rusije ... itd.
Vprašanja in odgovori
MCB so certificirani z mednarodnimi certifikati, kot so CCC, CE in CB, ter podprti s certifikati sistemov vodenja ISO 9001 in ISO 14001.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













