Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb miniaturni odklopnik
Podrobnosti o izdelku
Miniaturni odklopnik CMTB1-63 nudi zaščito pred kratkimi stiki in preobremenitvami ter se lahko uporablja tudi za redke prenose in pretvorbe električnega omrežja. Odklopnik ima napredno strukturno zasnovo, zanesljivo delovanje, visoko odklopno zmogljivost in eleganten videz. Njegovo ohišje in deli so izdelani iz materialov z visoko odpornostjo proti udarcem in ognjevarnimi lastnostmi.
Preklopno stikalo (MCB) je zasnovano v skladu s standardi IEC/EN60898-1 in se lahko uporablja v sistemih z izmeničnim tokom 50/60 Hz z nazivno napetostjo 230 V/240 V/400 V/415 V. Ima največji nazivni tok 63 A in je primerno za aplikacije, ki zahtevajo tokove nižje od te meje.
| Ime izdelka | MCB |
| Model št. | CMTB1-63 2P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Potrdilo | CE |
| Nazivni tok In (A) | 1A–63A |
| Poljaki | 2P |
| Nazivna napetost Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvenca | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkostična zmogljivost Icn | 3000A/4500A |
| Nazivna impulzna vzdržna napetost Uimp | 4000 V |
| Temperatura okolice | -20℃~+40℃ |
| Vrsta takojšnjega sproščanja | C |
| Barva | Bela |
| Storitev | OEM in ODM |
Krivulja
Poljaki
Prednost
1. Zaščita tokokrogov pred kratkostičnim tokom
2. Zaščita tokokrogov pred preobremenitvenim tokom
3. Lep dizajn in enostavna namestitev
Uporaba
Miniaturni odklopniki MCB so profesionalni in se pogosto uporabljajo v stavbah, stanovanjih, industrijskih aplikacijah in prenosu električne energije.
Drugi
Embalaža
6 kosov na notranjo škatlo, 120 kosov na zunanjo škatlo.
Dimenzije zunanje škatle: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Naši glavni trgi so v regijah, kot so Bližnji vzhod, Afrika, Jugovzhodna Azija, Južna Amerika, Rusija itd.
Zakaj izbrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













